Leica BLK3D

Kas ir Leica BLK3D Mobile?

Leica BLK3D Mobile programmatūra darbojas kopā ar BLK3D tālmēra iekārtu. Tā ir patentēta lietotne, kas darbojas tikai ar BLK3D aparatūru, tāpēc tā nav pieejama Google Play veikalā. Taču aplikāciju funkcionalitāte viedtālruņu lietotājiem būs labi pazīstama.

Kas ir Leica BLK3D Desktop?

Leica BLK3D Desktop programmatūra ir paplašinājums mobilajai programmatūrai, kas darbojas netikai uz Windows klēpjdatoriem, bet arī stacionārajiem datoriem.

Lai nodrošinātu optimālu programmatūras darbību, ieteicams:

  1. Stacionārais dators vai klēpjdators, kurā darbojas Windows 10 vai 8.1 (netiek atbalstītas iepriekšējās versijas)
  2. Pieejams 4-6 GB RAM
  3. Pele ar ritenīti efektīvai tālummaiņai un punktu atlase

 Vai ir jāiegādājas papildu programmatūra, lai izmantotu BLK3D tālmēru?

Nav ! BLK3D ir gatavs lietošanai, jau no brīža, kad izņemat to no kastītes, bez papildu abonementiem. BLK3D Mobile Basic ir jau iepriekš instalēts rūpnīcā, kas  ļauj lietotājiem uzņemt un mērīt 3D attēlus Reality Capture programmā, pārvaldīt 3D attēlus un BLK3D projektus “Organizer” programmā un ļauj izmantot iebūvēto lāzera tālmēru, lai veiktu mērījumus bez papildu izmaksām.

Progresīvākām funkcijām un to pielietojumiem piedāvājam dažādas iespējas lietotājiem paaugstināt produktivitāti un efektivitāti, kas ir pieejamas kā ikgadējie abonements.

Jūsu vietnē ir pieejams plašs abonementu klāsts. Kurš variants būtu man izdevīgāks?

Papildu abonementi Leica BLK3D Mobile:

  1. Sketch & Document abonements – Mobile Sketch & Document ļauj lietotājiem skicēt jaunu plānu vai strādāt ar jau esošajiem plāniem uz sava BLK3D. Šis abonements ir ārkārtīgi vērtīgs, ja darbs tiek veikts uz vietas, jo tam ir daudz iespēju, kā piemēram, skicēt telpas vai augšupielādēt PDF/JPG plānus, atzīmēt iekštelpu izmērus un foto dokumentāciju. Šis abonements ļauj strādāt ar saviem plāniem uz BLK3D Desktop bez papildu maksas.
  2. Mobile Publisher abonements – Viens no mūsu populārākajiem abonementiem, BLK3D Mobile Publisher ļauj objektā strādājošajiem uzņemt un dalīties mērījumos ar ikvienu, ja vien ir pieejams WiFi. Attēli tiek augšupielādēti uz BLK3D Web, un tos var koplietot ar unikālu saiti, kā arī adresātam nav nepieciešama licence, lai varētu tos apskatīt un, ja nepieciešamas pārsūtīt tālāk.
  3. Mobile Autodesk BIM 360 abonements — jau esošajiem Autodesk BIM 360 lietotājiem šī opcija papildinās BIM 360 Docs ar izmērāmiem fotoattēliem. Ikviens, kam ir piekļuve jūsu BIM 360 projektam, varēs veikt mērījumus BLK3D Web bez nepieciešamības pēc lokālām programmatūras instalācijām vai licencēm. Attiecībā uz ģenerāluzņēmējiem, apakšuzņēmējiem, arhitektiem un konsultantiem BIM 360 integrācija sniedz informāciju par objektu tieši lēmumu pieņēmējiem.

Papildu abonementi BLK3D Desktop:

  1. Desktop bāzes abonements — šī uz Windows bāzētā programmatūra ir BLK3D Mobile programmas paplašinājums, un tā ļauj lietotājiem organizēt, dublēt un mērīt no saviem 3D attēliem. Šī ir būtiska biroja programmatūra, ko iesakām visiem BLK3D lietotājiem.
  2. Desktop Publisher abonements — līdzīgi kā BLK3D Mobile, izņemot to, ka lietotāji var publicēt attēlus no datora. Šī iespēja ir ideāli piemērota lietotājiem, kuri dod priekšroku darbam ar 3D attēliem birojā. Atverot BLK3D Desktop un uzklikšķinot uz 3D attēla programmā Organizer, ļauj lietotājiem izveidot unikālu saiti uz fotoattēlu. Saites var koplietot gandrīz jebkur, lai tās vatētu izmantot ikviens, kam ir tīmekļa pārlūkprogramma un interneta pieslēgums.
  3. Desktop Autodesk BIM 360 abonements —  Ofisā strādājošie BIM 360 lietotāji novērtēs šo integrāciju, lai piekļūtu saviem projektiem un pārvaldītu savus 3D attēlus. Līdzīgi kā mobilajā integrācijā, lietotāji savus jautājumus var papildināt ar izmērāmiem fotoattēliem, lai nodrošinātu gludu un efektīvu sadarbību starp projekta iesaistītajām personām.

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]