Advancētākais 3D ekskavatoru mašīnkontroles risinājums

Leica iCON rakšanai iXE3 piedāvā 2D un 3D mašīnkontroli vienā vadības panelī, jebkurā gadījumā iegūstot centimetra precizitāti. Pārslēgšanās starp skatiem tikai ar vienu taustiņu.

iCON iXE3 izmanto 3D (CAD) modeļus un jaunāko GNSS tehnoloģiju, lai vadītu operatoru. Projekta informācija un reālā laika tilpuma izmaiņu indikācijas tiek parādītas kabīnē jūsu vadības panelī, kas ļauj ātri izrakt vēlamo atskaites virsmu. Sistēma novērš nepieciešamību pēc kvalitātes pārbaudes, palielinot drošību un produktivitāti. iXE3 sistēma nodrošina integrētu slīpuma rotatora atbalstu, sniedzot operatoram skaidru norādījumu par faktisko slīpuma un rotācijas pozīciju attiecībā pret projektu.


Uzdod Jautājumu

Viena sistēma visam

Viena platforma visām mašīnām ar vienkāršu un intuitīvu lietotāja saskarni. Bezvada panelis ļauj operatoram ērti nomainīt paneli no vienas mašīnas uz otru. Operators vienkārši pagriež atslēgu un ķeras pie darba. Vienkāršā saskarne ļauj viegli atrast nepieciešamās funkcijas.

Kopīgojiet datus attālināti.

Kopīgojiet datus, izmantojot Leica Geosystems integrētos risinājumus. Leica ConX projekta faili tiek automātiski sinhronizēti ar ekskavatora programmatūru Leica MC1, kā arī iCON programmatūras risinājumiem. IXE3 risinājumi ļauj koplietot punktus starp mašīnām projekta progresa uzraudzībai un kontrolei.

Ekskavatora automatizēšana

Leica Geosystems piedāvā vairākus rīkus, kas palielinās jūsu ekskavatora produktivitāti, automatizējot svarīgās funkcijas.

Jaunā ekskavatora pusautomātiskā funkcionalitāte daļēji vai pilnībā piedāvā strēles, kausa, planējamā kausa vai tilt-rotatora automātiku.

Izmantojiet pusautomātiskā ekskavatora funkcionalitāti, lai ātrāk un precīzāk veiktu tādus sarežģītus rakšanas darbus kā slīpuma izveidošana un tranšeju rakšana.

Citas automatizācijas funkcijas, piemēram, iXE CoPilot un Automātiskā rīku atpazīšana, palīdz operatoram strādāt ar mazāku nogurumu un lielāku darba komfortu, kā rezultātā tiek samazinātas ekspluatācijas izmaksas.

Rakšanas sistēmai ir vairāki pielietojumi, piemēram:

 • Tranšeju rakšana – ievadiet vēlamo dziļumu un slīpumu kabīnes displejā, vai strādājiet tieši ar 3D reljefa modeļiem.
 • Zemūdens rakšana – sistēma īpaši paredzēta bagarēšanai, tīrīšanai un darbam ūdenī. Vienkārši sekojiet kausa pozīcijai, izmantojot septiņus tā stāvokļa indikatorus uz 3D krāsu displeja.
 • Aizpildīšana – aizpildot  tranšejas vai veidojumos ar materiālu, vienkārši ievadiet vēlamo materiāla dziļumu un slīpumu.
 • Izlīdzināšana – ātri iespējams veikt arī nevienmērīgu virsmu izlīdzināšanu, ievadot vēlamo dziļumu un slīpumu kabīnes displejā vai strādāt tieši no GNSS koordinātām.
 • Augstuma brīdinājums – strādājot apkārtnē, kur atrodas ekskavatoram potenciāli bīstami objekti, piemēram, elektrības vadi, varat iestatīt trauksmes augstumu, kas brīdina operatoru par strēles, stieņa un kausa augstumu.

iCON iXE3 3D mašīnkontroles sistēma

Pusautomātiskā sistēma Kobelco

Pusautomātiskā sistēma ekskavātoriem

Kausu automātiksā atpazīšana

 • Produktivitāte

  Izmantojot mašīnkontroli, rakšanas darbi tiek paveikti ātrāk un precīzāk, samazinot nelietderīgu materiālu izstrādi un atkarību no darbu apsekotājiem

 • Telemātika

  Leica iCON telemātika nodrošina vieglu datu pārsūtīšanu starp biroja un mašīnām, tālvadības atbalstu un tehnikas pārvaldību

 • Sistēmas vadība

  Operatoram draudzīga, viegli saprotama vide. 3D grafika ļauj dažādi skatīt projektu – pa posmiem, profiliem un 2D/3D skatu

 • PowerSnap

  Ar unikālo PowerSnap koncepciju, Leica iCON iXE3 vienkāršo sistēmas uzstādīšanu un ļauj ātri mainīt vadības paneļus starp jūsu mašīnām

 • Elastīgums

  Savietojama ar lielāko daļu tirgū esošo ekskavatoru marku un modeļu

 • Integrācija

  Nodrošināta savstarpēja sadarbošanās starp visiem iCON klases produktiem, vienoti projekta 3D dati visos sensoros

  Mašīnkontroles sistēmu pamācību video