Leica Cyclone FIELD 360 Quick Plan

Vienkāršo modelēšanas darbplūsmu ar jauno Leica Cyclone FIELD 360 Quick Plan.

Leica Cyclone FIELD 360 vienmēr ir bijis efektīvs līdzeklis, lai palielinātu darba ražīgumu, jo lietotājam tiek sniegta ispēja nekavējoties apskatīt un pārbaudīt skenēšanas laikā iegūtos datus, kā arī lietotājs var pievienot dažādus Geo Tags un automātiski izlīdzināt iestatījumus. Cyclone FIELD 360 galvenais mērķis vienmēr ir bijis sagatavot skenēšanas datus uz vietas, lai attiecīgi pēc tam nebūtu jāpatērē laiku datu pēcapstrādei birojā. Ar Quick Plan ieviešanu tiek panākts, ka lietotājs ir spējīgs pabeigt uzdevumus atrodoties uz lauka.

Quick Plan ir vienkārša un saprotama programma, ar kuras palīdzību var ātri sasniegt nepieciešamos rezultātus. Quick Plan ir ideāls papildinājums visām iekštelpu modelēšanas aplikācijām, kā arī izmantojot šo programmu lietotāji var ātri izveidot vienkāršus un pabeigtus telpu izkārtojumus, lai piegādātu tos klientiem.

Kā darbojas Quick Plan?

Quick Plan darbojas gan uz Android, gan uz iOS mobilajām ierīcēm, tāpēc Quick Plan ir pieejams praktiski visiem patērētājiem. Quick Plan piedāvā ātru un veinkāršu veidu, kā iegūt vienkāršus 3D paraugus no punktu mākoņiem. Šie vienkāršie 3D paraugi sastāv no telpām ar sienām, durvīm un logiem un to pamatā ir Cyclone FIELD 360 lauka priekšreģistrācija.

Lai izveidotu Quick Plan uz vietas, ir nepieciešams veikt 6 pamatdarbības:

  • Skenēt istabu
  • Reģistrēt skenēšanu
  • Iegūt sienas no punktu mākoņa, lai izveidotu istabu
  • Izmērīt griestu augstumu
  • Iegūt logus un durvis no punktu mākoņa
  • Eksportēt un kopīgot

Svarīgi ir atcerēties, ka Quick Plan izveides laikā, jeb kurā brīdī, ir iespējams pārtraukt modelēšanas procesu, lai izveidotu vai reģistrētu papildu skenējumu.

Uz produktu

Jaunākās Ziņas