Tilts starp objektu un biroju

Leica Infinity ir lietotājam draudzīga, inteliģenta ģeotelpiskā biroja programmatūras platforma mērniecības speciālistiem. Tā ir izstrādāta, lai pārvaldītu, apstrādātu, analizētu un pārbaudītu visus lauka apsekojuma datus, tostarp tahimetru, digitālo nivelieru, GNSS un bezpilota lidaparātu (UAV) datus. Tātad, neatkarīgi no tā, vai tiek uzmērīti jauni plāni vai sagatavoti dati izspraušanas darbiem būvlaukumā, Infinity atbalsta jūsu darba plūsmu.

Vēl efektīvāk, vēl pārredzamāk un vēl labāk!

Uzdot jautājumu
Leica Infinity

Īstā informācija īstajā vietā

Leica Infinity ļauj apstrādāt jebkura veida mērījumu datus, tos savstarpēji kombinēt, salīdzināt, pārbaudīt, aktualizēt, kā arī eksportēt dažāda veida un formāta failus, piemēram, BIM, CAD, ĢIS vajadzībām . Varat vienlaicīgi apstrādāt dažādus mērījumus no vairākiem instrumentiem, mērnieku brigādēm. Sekojiet līdzi objekta attīstības gaitai apstrādājot un salīdzinot arī vecākus, jau arhivētus mērījumus. Tagad arī datu apstrādes programmatūras pamatā ir 3D kartes skats!

Programmatūra moduļu formā piedāvā pārdomātas darba plūsmas un funkcijas katram datu veidam. Piemēram, GNSS datu apstrāde, tīklu izlīdzināšana, darbības ar virsmām, skenēšana u.c. Katrs lietotājs var lietot tikai sev aktuālos moduļus.

 • 3D kartes skats

  Ieraugi objektu no citas perspektīvas! Ērti apstrādāt un lietot 3D datus, punktu mākoņus

 • Viena programmatūra visam

  Apstrādā jebkāda veida, vecuma, lieluma formāta datus

 • Lietotājam draudzīga

  Ātri apgūstama programma ar modernu un vienotas uzbūves saskarni

 • Moduļu princips

  Izvēlies un lieto tikai nepieciešamās funkcijas

 • Pilnvērtīgas atskaites

  Ļauj detalizēti analizēt iegūtos rezultātus, novērtēt kvalitāti, veikt pārbaudes un caurskatīt visu apstrādes procesu soli pa solim

 • Savietojamība

  Integrējot Leica, Hexagon un trešās puses servisus, piekļuve datiem būs ātrāka

Jaunākās Ziņas

Zeno FLX100 un vGIS

Leica Zeno Mobile, Zeno FLX100 and vGIS Pēdējos gados komunālo pakalpojumu nozare [...]

Lejupielādēt Infinity