Vienkāršots Cyclone risinājums

Leica Cyclone REGISTER 360 ir Cyclone programmatūras jaunums. Šis no jauna pārveidotais datu apstrādes produkts ir radīts, lai vienkāršotu un racionalizētu bagātīgu 3D datu apstrādes pieredzi. Tas apvieno dažādas jaunas iespējas, sākot no vienkāršām darba plūsmām līdz pilnībā automātiskai reģistrācijai un gataviem rezultātiem viena klikšķa attālumā.

REGISTER 360 ļauj jebkura prasmju līmeņa lietotājiem strādāt gudrāk, iegūt precīzākus rezultātus, detalizētākas vizualizācijas un efektīvāku sadarbību. Cyclone REGISTER 360 ir ātrākais un vienkāršākais risinājums, lai ar pirmo reizi veiktu pareizu darbu.

Uzdot jautājumu

Jebkurš varēs iegūt profesionālus rezultātus

Cyclone REGISTER 360 nodrošina tādu precizitāti, ko jūs sagaidāt no Leica Geosystems, neprasot plašu apmācību, tādējādi ļaujot gan ekspertiem, gan iesācējiem iegūt profesionālus rezultātus īsā laikā. Tikai ar dažiem klikšķiem no importa nokļūsiet pie pilnīgi reģistrētiem datiem pāris minūšu laikā un varēsiet izveidot gala produktus iecienītajā CAD sistēmā.

Kombinācijā ar Leica lāzerskeneriem, jo īpaši ar BLK360 un RTC360, vai pat cita ražotāja instrumentiem, REGISTER 360 programmatūra veido nozarē ātrāko, vienkāršāko, intuitīvāko un reizē arī uzticamu punktu mākoņu ieguves komplektu. Neatkarīgi no tā, kādā jomā strādājat, kādam nolūkam vēlaties iegūt datus, šis risinājums būs piemērots visiem.

 • Vienkāršība

  Programma piedāvā gatavas darba plūsmas, tikai nepieciešamākās funkcijas, intuitīvu un krāsainu lietotāja vidi

 • Integrācija

  Savietojamība ar pilno Cyclone, JetStream, TrueView, bezvadu savienojums ar BLK360 u.c.

 • Ātrums

  Failu imports ar ievilkšanu (“Drag & Drop”), daudzpakāpju sērijveida apstrāde būtiski paātrina apstrādes procesu

 • Atskaites

  Nozarē pirmā vispatverošā reģistrācijas atskaite – grafisks un tabulas veida ziņojums un iekļauti arī lietotāja veidoti elementi (mērījumi, griezumi utt.)

 • Jauda

  20x ātrāks datu imports kā citiem izstrādātājiem, vairāku simtu skanu apstrāde nezaudējot veiktspēju