Neaizstājams kontrolieris

Skārienjūtīgajā pasaulē joprojām ir lietojumprogrammas, kurām ir nepieciešama īsta burtciparu tastatūra. Izturīgais Nautiz X41 piedāvā abus. Izmantojot jaudīgo Android 11, tas ir aprīkots vai nu ar 1D skeneri vai 2D attēlu veidotāju. Piedevām, Nautiz X41 ir 8 megapikseļu kamera, NFC un ietilpīga atmiņa. Šis izturīgais kontrolieris uztver datus, izmantojot kapacitatīvos pieskārienu žestus vai fiziskos taustiņus, vienlaicīgi aizsargājot lietotāja informāciju, pateicoties integrētajām drošības un sakaru funkcijām.

Patiesi izturīgs

No noliktavām līdz kuģu būvētavām, sabiedriskajam transportam vai komunālo pakalpojumu objektiem – izturīgais Nautiz X41 noderēs visām darbībām. Neatkarīgi no darba vides, NAUTIZ X41 vienmēr sniegs vienlīdz augstu veiktspēju. Nautiz X41 ir IP65 novērtējums, un tas ir pārbaudīts saskaņā ar militārās izturības standartiem MIL-STD-810G, tāpēc tas ir nepārspējams, saskaroties ar ekstremālām temperatūrām, kritieniem, vibrāciju, mitrumu, putekļiem vai ūdeni. Gorilla Glass nodrošina papildu izturību 4 collu multi-skārienjūtīgajam ekrānam, kuram ir lietus un cimdu režīms, kas nodrošina precīzāku pieredzi jebkuros laikapstākļos.

Fiziska tastatūra

Fiziskā 23 taustiņu tastatūra nodrošina daudzpusīgu funkcionalitāti ikvienam, kam nepieciešama ātra datu ievade, kā arī lietotājiem, kuri ievada datus, valkājot cimdus. Nautiz X41 tastatūra ietver programmējamus funkciju taustiņus un fizisku skenēšanas pogu, kā arī atbalsta vairākas datu ievades opcijas.

Ideāls daudzfunkciju rīks

Nautiz X41 standarta komplektācijā ir iebūvēts ar lietotājam nepieciešamajām funkcijām- izmantojiet to kā tālruni vai sūtiet un saņemiet datus, izmantojot WLAN, BT, 4G/LTE un NFC. Izmantojot integrēto un ātro 1D svītrkoda skeneri vai 2D attēlu veidotāju ar augsta blīvuma optiku, varat veikt ātru pasūtījumu komplektēšanu, nekļūdainus pasūtījumus, kā arī vienmērīgu piegādi un saņemšanu. Turklāt Nautiz X41 ir aprīkots ar 8 megapikseļu kameru un integrētu GPS vienmērīgai navigācijai. Ja izmantojat operētājsistēmu Android 11 ar GMS sertifikāciju, lietotājam ir pilna piekļuve visām Google lietotnēm, tostarp Play veikalam un Google Maps.

NAUTIZ X41 darbībā

Jaunākās Ziņas

  SISTĒMAS SPECIFIKĀCIJA
  OperētājsistēmaAndroid 11 GMS
  ProcesorsMediaTek Helio P22 MT6762, 8 kodolu 2.0 GHz
  Operatīvā atmiņa (RAM)4 GB
  Iekšējā atmiņa64 GB
  Ekrāna izmērs (diagonāle)4“
  Ekrāna izšķirtspēja, tips 480 × 800, multi-touch
  Svars (ar akumulatoru)270 g
  Izmērs168 mm x 71 mm x 26 mm
  AkumulatorsIzņemams 3.8 V, 4400 mAh
  VIDES SPECIFIKĀCIJA
  Putekļu un mitrumizturībaIP65
  Triecienizturība1.22 m MIL-STD-810G
  Darba temperatūra-20°C līdz + 60°C
  Uzglabāšanas temperatūra-40°C līdz + 60°C
  Militārais standarts (MIL-STD)810G
  SAVIENOJUMI
  PortiType-C, OTG, Micro SDXC (128 GB), Micro SIM
  Barošanas konektors
  Iebūvēts WLAN
  Iebūvēts modēms2G, 3G, 4G / LTE
  LIETOTĀJA INTERFEISS
  Skārienjūtīgs ekrāns
  Fiziska klaviatūra
  Mikrofons
  PERIFĒRIJAS IERĪCES
  KameraAizmugurējā: 8 Mpix ar autofokusu
  Zibspuldze
  GPS