2D līdzināšanas risinājums buldozeriem un mini tehnikai

Leica iGD2 risinājumi buldozeriem palielina mašīnu produktivitāti un materiālu efektivitāti, veicot visus zemes darbus un smalko izlīdzināšanu.

Risinājumu var savienot pārī ar plašu sensoru klāstu, un tas uzlabo lietošanas ērtumu, kas apvienots ar intuitīvu lietotāja saskarni.

Uzdot jautājumu

Mašīnu kontrole sākuma līmenī

Leica iCON klases iGD2 risinājums nodrošina automātisku gan slīpuma, gan augstuma kontroli. Lāzera uztvērēji tiek uzstādīti uz buldozera un tiek izmantoti kopā ar rotējošo lāzera nivelieri. Lāzera nivelieris norāda augstumu. Pievienojot papildu mastu un lāzera sensoru, jūs varat strādāt neatkarīgi no slīpuma virziena.

Mūsdienīgi sensori

Izmantojiet Leica MLS720 vai MLS820 lāzera uztvērējus. Jaunajam MLS820 lāzera uztvērējam ir platāks uztveršanas logs, ko var izmantot bez elektriskā masta. To var izmantot arī kā atsevišķu ierīci, ko darbina no automašīnas akumulatora

Leica iGD2 2D sistēma

Mašīnkontrole

  • Elastīgs risinājums

    Leica iCON piedāvā tirgū elastīgāko, modulārāko un uzlabojamāko mašīnu vadības risinājumu buldozeriem. IGD2 risinājums ir laba iespēja sākuma līmeņa klientiem un jauniem tirgiem. Sistēmu viegli uzlabot no 2D uz 3D, lai pielāgotos dažādām darba prasībām.
  • Uzlabojams

    Izmantojiet vienkāršu 2D risinājumu ar jauniem un uzlabotiem sensoriem un viegli uzlabojiet, kad nepieciešamas jaunas prasības. Pievienojiet MCP80 paneli, MC1 programmatūru un GNSS antenas vai 360 grādu prizmu, lai uzlabotu uz 3D risinājumu, nemainot sensorus un kabeļus.