Pilnīgākais un precīzākais notikumu vietu kartēšanas komplekts

Map360 tiek uzskatīta par visprecīzāko pieejamo kriminālistikas kartēšanas programmatūru, kas ļauj lietotājiem importēt, apstrādāt, analizēt, vizualizēt un izveidot uzskatāmus tiesas materiālus. Tas ir vienīgais risinājums, kurā ir iebūvēta vadošā 3D CAD sistēma. Ar šo programmu tiesu ekspertīzes darbi tiek pacelti jaunā līmenī – objektā uzmērītos 3D datos iespējams izmantot izpētē un analīžu veikšanā.

Uzdod Jautājumu

Kriminālistikas ekspertu neaizstājams palīgs

Elastīgums un daudzo sensoru atbalsts padara Map360 produktīvu un pielāgojamu konkrētu iestāžu vajadzībām. Sākot ar manuāliem vietas mērījumiem, beidzot ar advancētajām mobilās kartēšanas sistēmām – Map360 nodrošina atbalstu un vienotu lietotāja pieredzi plašam sensoru diapazonam, ieskaitot tahimetrus, GNSS, Leica MultiStation, lāzerskenēšanu, bezpilota lidaparātu sistēmas (UAV), fotogrammetriju, manuālos mērījumus un Pegasus mobilās skenēšanas risinājumiem.

Atvieglo un padara ticamākus kriminālistikas testus. Piemēram, ar funkcijas Liecinieka skatpunkts palīdzību, lietotājs pats, izmantojot attiecīgus parametrus un 3D skata režīmu, var pārliecināties par liecinieka redzeslauku un ko viņš varēja vai nevarēja redzēt incidenta laikā.

 • Plašāks skats

  Ar Map360 iespējams noskaidrot daudz vairāk informācijas par incidenta vietu

 • Precizitāte

  Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, vietas tagad iespējams uzmērīt precīzi un detalizēti, izmantot analīzei

 • Dažādas opcijas

  Pieejams liels skaits sensoru, iespējams pielāgot diagrammu veidošanu, programmas vides izskatu u.c.

 • Rekonstrukcijas rīki

  Map360 piedāvā rīkus, aprēķinus un gatavas datubāzes precīzākai vietas un situācijas rekonstrukcijai

 • Bibliotēkas

  Izmantojiet plašu avāriju un noziegumu vietu simbolu bibliotēku, lai palīdzētu ilustrēt sagatavotos materiālus