Leica BLK3D Lāzera Tālmērs

Revolūcija viedtālruņa izmēra ierīcē ar daudzām iespējām

Leica BLK3D tālmērs ir inovatīvs risinājums 3D mērījumu veikšanai attēlā. Apvienojot mērīšanas sensorus, programmatūru un ierīces datu apstrādes iespējas, BLK3D tālmērs ļauj veikt mērījumus attēlā ar augstas klases precizitāti. Katrs uzņemtais attēls ir pilnīgs un precīzs 3D mērījumu ieraksts. Tas ir iespējams pateicoties 2 fotokamerām, kuru uzņemtie attēli tiek fotogrammetriski apstrādāti.

Uzdod Jautājumu
Leica BLK3D

Leica BLK3D Lāzera Tālmērs

Joprojām arī tālmērs

Leica BLK3D ir iebūvēts lāzera tālmērs ar ierasto funkcionalitāti. Lāzera diode un sensori ir novietoti korpusa priekšā, tāpat  kā citiem attāluma mērītājiem. Maksimālais mērīšanas attālums ir 250 metri. Leica BLK3D iespējams uzstādīt uz statīva un izmantojot kā mazu mērīšanas staciju. Veiciet mērījumus no punkta uz punktu, laukuma un tilpuma mērījumus, izmantojiet nepārtrauktās mērīšanas režīmu.

Leica BLK3D Lāzera Tālmērs

Ērta skiču zīmēšana un dokumentēšana

Sistēma ietver arī vairākas metodes, lai radītu ātru, precīzu stāva plānu. Izmantojot plāna funkciju, varat uzmērīt vienu sienu pēc otras un sistēma izmantos IMU sensora datus, lai tās visas savienotu. Vai arī varat manuāli ieskicēt aptuvenu plānu un, pēc tam, izmantot iebūvēto attāluma mērītāju, lai izmērītu precīzus attālumus līdz apkārt esošajām sienām un pareizi uzzīmētu grīdas plānu.

Leica BLK3D tālmērs

Leica BLK3D Lāzera Tālmērs

Mērījumu pielietošana

Fotogrāfijas un mērījumu datus var pārsūtīt uz citām ierīcēm, izmantojot WiFi savienojumu. Mērījumu atskaites pieejamas arī PDF formātā. Darbam birojā izstrādāta atsevišķa programmatūra, kas atbild par tālāko datu izmantošanu. Tā kā fotoattēli tiek saglabāti nemainīgi, jūs datorā varat atkārtoti skatīt attēlā redzamos mērījumus vai izveidot jaunus.

 

Jaunākās Ziņas

Leica BLK3D

Veic mērījumus uz fotoattēlā

  • Lāzertālmēra precizitāte –  1 mm

  • 3D mērījumu precizitāte – 6 mm!

  • Ekrāns un dizains pielāgoti darbam dažādos apstākļos

  • Vienkāršs un intuitīvs lietošanā

  • Automātiska objektu atpazīšana attēlos

  • Android OS un pieeja trešās puses lietotnēm

MateriālsMelns anodēts alumīnijs
Izmēri180mm x 77mm x 27mm
Svars480g
Ekrāns5’’ HD IPS Capacitive Touch Display
P2P AtbalstsAr Leica DST 360
Bateriju tipsMaināma Li-Ion baterija
Kapacitāte14 Wh
Lādēšanaar USB-C
IzturībaParedzēts jebkuram būvlaukumam
Darba temperatūra-10°- +50°C
Kameras2 x 10MP
OSAndroid 7
Atmiņa64GB
RAM4GB
Mērīšanas attālumslīdz 20m, 250m (Izmantojot tālmēru)