vGIS

vGIS ir vadošā augstas precizitātes paplašinātās realitātes (AR) un paplašinātās realitātes (XR) vizualizācijas platforma. vGIS pārveido telpiskos datus — BIM, GIS un Reality Capture (3D skenēšana) — aprakstošos AR vizuālos materiālos, lai nodrošinātu mobilo produktivitātes rīku darbību.
vGIS automatizē datu konvertēšanu no Autodesk BIM 360, Bentley iTwin, Esri ArcGIS, Leica Infinity un BIM un GIS failiem. Automatizācija ļauj tieši izmantot datu kopas un tādējādi samazina datu sagatavošanas izmaksas.
AR vizuālie attēli tiek ģenerēti reāllaikā un novietoti telpā ar nepārspējamu stabilitāti un centimetru līmeņa precizitāti.

Kādas problēmas var atrisināt izmantojot vGIS + Leica Geosystems GNSS risinājumu?

• Infrastruktūras līdzekļi tiek glabāti digitālās/papīra kartēs. Taču šo līdzekļu atrašana bieži vien ir laikietilpīga un rada kļūdas to interpretācijā. Sekas ir rakšanas kļūdas un nejauši triecieni
• Uzlabot maršruta kontroli veģetācijas segumam, piesārņojumam un bojājumu lokalizācijai gar kabeļu tīkliem
• Vienkāršojiet ar mērniekiem nesaistīto aktīvo izņemšanu
• Meklēt un atrast resursus un pazemes infrastruktūru, kas nav viegli pamanāma
• Uzlabot vietu koordināciju un tranšeju noskaidrošanu

Kāpēc vGIS?

Pēdējo gadu laikā esam strādājuši ar vairākiem paplašinātās realitātes programmatūras produktiem un tos intensīvi testējuši. Pamatojoties uz testa rezultātiem un mūsu prasībām, esam nolēmuši sadarboties ar vGIS.
Ļoti precīza vizualizācija darbojas tikai tad, ja risinājuma sastāvdaļa ir GNSS sensori ar centimetru precizitāti. Tāpēc vGIS ieviesa Leica FLX100, kā arī Leica GG04 plus viedās antenas, lai precīzi vizualizētu klientu datus. Abi sensori ir sagatavoti vGIS programmatūras atbalstam, izmantojot Zeno Connect.

Jaunākās Ziņas