Kad tiek  salīdzināti šie abi lāzerskeneri savā starpā tie sākumā var šķist ļoti līdzīgi, taču tā nav, jo ir divas būtiskas atšķirības.

Leica RTC360 RTC360LT kopa

2018. gadā tika izlaists lieliskais 3 Reality Capture risinājums – apvienojot portatīvo un automatizēto Leica RTC360 3D lāzerskeneri ar Leica CYCLONE FIELD 360 mobilo ierīču aplikāciju un Leica Cyclone REGISTER 360 pēcapstrādes biroja programmatūru. Kopš šī atjauninājuma RTC360 lāzerskenerim ir bijuši milzīgi panākumi, kā arī tas ir revolucionāri pārveidojis klientu darba plūsmu, palielinot produktivitāti ar īpaši ātru skenēšanu un lauka punktu mākoņa vizualizāciju.

2019. gadā tika paplašināts 3D Reality Capture risinājums ar nedaudz mainītu specifikāciju – Leica RTC360 LT versiju.

Kāda ir atšķirība starp RTC360 un RTC360 LT?

Salīdzinot RTC360 lāzera skenerus blakus, tie izskatās ļoti līdzīgi, tomēr ir divas galvenās atšķirības

  1. Aplūkojot RTC360 LT korpusu, var redzēt, ka tam nav Visual Inertial System (VIS) funkcionalitātes. Tas nozīmē, ka RTC360 LT nav piecu VIS kameru, kas redzamas uz RTC360 korpusa.
  2. otrā atšķirība ir skenēšanas ātrums. RTC360 skenēšanas ātrums ir 2 miljoni pts/s, bet RTC360 LT skenēšanas ātrums ir 1 miljons pts/s. Tā ir puse no RTC360 ātruma, un tomēr uzņemtie skenēšanas dati netiek ietekmēti.

Visual Inertial System (VIS) – patiesi unikāla sistēma.

VIS ir patiesi unikāla sistēma un patentēta tehnoloģija. Piecas VIS kameras uz Leica RTC360 ir apvienotas ar inerciālo mērījumu vienību (Inertial Measurement Unit — IMU) un, saplūstot kopā un apstrādājot ar inteliģentiem algoritmiem, tiek aprēķināts skenera relatīvais novietojums un orientācija reāllaikā, kad tas tiek pārvietots starp dažādiem iestatījumiem. Tas vienkāršo visu reģistrēšanas procesu, jo iestatījumi ir viegli iepriekš reģistrēti tieši darba vietā tūlītējai vizualizācijai Leica Cyclone FIELD 360 mobilo ierīču aplikācijā , kas darbojas planšetdatorā vai viedtālrunī, un lietotājam reģistrācijas procesa laikā, lai apkopotu datus, palīdzība no biroja ir minimāla.

Leica RTC360

Ko tas nozīmē, ja RTC360 LT nav VIS?

Izmantojot RTC360 ar ieslēgtu VIS nozīmē, ka kopējais reģistrācijas process ir vienkāršots un automatizēts, rezultātā ievērojami samazinās laiks, ko ir nepieciešams pavadīt projektā un birojā. Tas ir tāpēc, ka VIS var automātiski pozicionēt katru skenējumu attiecībā pret iepriekšējo pozīciju un katrs skenējums uzreiz tiek novietots pareizajā ģeometriskajā vietā Cyclone FIELD 360 aplikācijā. Tāpēc, ja VIS nav pieejams, reģistrācijas procesa kopējais laiks ir mazliet ilgāks, jo katrs skenējums ir novietots bez tiešas saistības ar iepriekšējo orientāciju. Izlīdzināšanas un reģistrācijas process nav pilnībā automatizēts, kā tas ir ar RTC360. Veicot manuālo izlīdzināšanu un iepriekšēju reģistrāciju Cyclone FIELD 360 ar RTC360 LT, jūs redzat divus atlasītos skenējumus un spējat tos pareizi novietot, optimizēt tos un izveidot saiti.

Pareizā izvēle.

Kad ir pienācis laiks izvēlēties un investēt 3D lāzerskenerī, ir daudz faktoru, kas būtu jāapsver, balstoties uz biznesa vajadzībām. Piemēram, ja strādājat lielā uzņēmumā, kas specializējas lāzerskenēšanas konsultācijās, kas aptver dažādas nozares ar daudziem pielietojumiem, ļoti svarīga ir nepieciešamība pēc ātras un automatizētas tehnikas uz vietas.  Projekti seko viens pēc otra un tie var būt ļoti sarežģīti un laikietilpīgi , tāpēc ļoti svarīgi ir aprīkoties ar uzticamu aprīkojumu, kas ļautu jūsu komandai strādāt pēc iespējas produktīvāk gan uz lauka, gan birojā. Tāpēc RTC360 ir ideāls lāzerskeneris, kurā ieguldīt, jo tas ir viegli pārnēsājams, kā arī apvieno ātrumu un automatizāciju, ļaujot jūsu komandai skenēt, vizualizēt, pabeigt un realizēt ikvienu savu projektu.

Maza mēroga uzņēmumiem, kuriem reti ir nepieciešama lāzerskenēšana, vai uzņēmumiem, kas apzinās nepieciešamību pēc 3D vizualizācijas neregulāros projektos, kā arī, kuri nav tik labi pazīstami ar lāzerskenēšanas tehnoloģiju,  būtu ieteicamais RTC360 LT.  Ja uzņēmumam nav jāskenē vide ikdienā vai katru nedēļu un projekti nav tik bieži, tad šāds ievadlīmeņa lāzerskeneris noteikti ir labākā iespēja, ko apsvērt.

Tehnoloģijām strauji attīstoties – kļūst ātrākas, mazākas un lētākas – ir jāiegulda iekārtās, kas sniedz vislabākos rezultātus gan jums, gan jūsu klientiem.

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]