Leica Geosystems piedāvā moduļu drošības izpratnes risinājumu (Modular Safety Awareness Solution), lai palielinātu darbinieku drošību darba vidē un darbinieku – iekārtu operatoru redzamību, lai novērstu mašīnu – cilvēku, mašīnu – mašīnu sadursmes, kā arī mašīnu un objektu sadursmes.
Šo jauno unikālo drošības risinājumu iespējams integrēt Leica mašīnkontroles sistēmās, paaugstinot cilvēku un iekārtu drošību būvlaukumos
Lejupielādēt informatīvo bukletu

Personal Alert PA10


Leica PA10 apvieno iekārtu, ko nēsā darbinieki, kas pārvietojas kājām un kas var sazināties ar visām mašīnām un transportlīdzekļiem būvlaukumā.

Risinājums nodrošina trīs konfigurējamus brīdinājuma attālumus ap mašīnu vai transportlīdzekli un sniedz audio, vizuālu un vibrācijas brīdinājumu strādniekam, kā arī vizuālu un dzirdamu brīdinājumu mašīnas operatoram vai vadītājam, lai radītu izpratni un drošāku darba vidi.

Machine Control Integration PA80


PA80 Integrē personīgo brīdinājumu risinājumu ar MC1 mašīnas vadības sistēmu.

Mašīnas operators saņem vizuālus un skaņas brīdinājumus tieši salona displejā.

Strādnieki ar PA10 iekārtu var radīt panikas trauksmi, kas informēs mašīnu operatorus vai transportlīdzekļu vadītājus par bīstamību 50m zonā.

Integrācija MC1 ļauj salonā ievietot mazāk aparatūras un fokusēties vienā punktu, kas uzlabos operatora pārskatu par būvlaukumu.

Jaunākās Ziņas

Leica Captivate v7.0

Jaunumi Attiecas uz: - Kontrolieriem: CS20, CS35, CS30 - Tahimetriem: TS10, TS13, TS16, [...]

Darba laiks svētkos!

SIA “GPS Partners” Darba laiks svētkos: 22.06. 9:00-12:00 23.06. Brīvdiena 24.06. Brīvdiena 27.06. 9:00-17:00 [...]