Jauna vietne sabiedrības drošības nozarei

Leica-Geosystems izveidojusi jaunu mājaslapu veltītu sabiedrības drošībai un kriminālajai izmeklēšanai. Pēc piecu mēnešu smaga darba un centības mēs esam priecīgi oficiāli paziņot par atklāšanu 2021. gada 29. jūnijā.

Mērķis bija izstrādāt sabiedriskās drošības ekspertu izveidotu informācijas nesēju sabiedrības drošības profesionāļiem. Speciāla, izzinoša, ātra, viegli orientējama un lietotājam draudzīga, kļūstot par Izcilības centru un vietu, kur izvēlēties sabiedriskās drošības risinājumus un resursus.

Līdzzīmola vietnes ieviešana apvieno labāko no abām pasaulēm: Leica Geosystems nepārspējamo Šveices kvalitātes risinājumu portfeli ar Hexagon korporatīvo spēku un pasaules mērogu. Mūsu vietne nostiprina abus zīmolus un veido zīmolu un izpratni par sabiedriskās drošības nozari.

Jaunā Sabiedrības drošības vietne ir adresēta klientiem ar dažādu tehnoloģisko brieduma pakāpi: cilvēkiem, kuri interesējas par mūsu risinājumiem un tikai sāk strādāt, Leica-Geosystems – Šveices kvalitātes tehnoloģiju lietotājiem un klientiem, kuri pārzina ikdienas problēmas, kuras atbalsta mūsu zinātība un nepārspējamais produktu portfelis.

Vietni skatīt šeit

Jaunākās Ziņas