Leica Captivate WFS serviss

Leica Captivate programmatūras WFS atbalsts

Pēc Leica Geosystems Captivate programmatūras testētāju informācijas ar nākamo Leica Captivate versiju tiks ieviests Web funkciju pakalpojuma (WFS) atbalsts, kas nozīmē, ka mūsu testētāji ir iemācījušies, kā  WFS atbalsts varētu atbalstīt lietotājus ikdienas darbā.

Leica Captivate WFS atšķiras no WMS ar to, ka WMS 3D skatītājā rāda rastra datus kā fona attēlus, turpretī WFS nodrošina vektoru datus, kas DXF formātā var ietvert punktus, līnijas un daudzstūrus.

Iegūto DXF failu var pievienot darbam. Punktus un līnijas var importēt, rediģēt vai izcelt, tāpat kā punktus un līnijas jebkurā citā CAD ģenerētā DXF failā. No WFS slāņiem ģenerētie DXF faili darba rekvizītu panelī tiek pievienoti kā atsauces faili.

Daudzos reģionos šī jaunā funkcija ļauj lejupielādēt ļoti noderīgus datus laukā, piemēram, apsekojuma datus un robežu datus, kas tiek nodrošināti, izmantojot WFS. Tas ļauj atjaunināt pieejamos datus uz lauka, bez nepieciešamības kādam ofisā sniegt papildu informāciju.

Avots: Elke Hacker, Senior Product Manager bei Leica Geosystems AG, https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6622509027903447041/

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]