BIM360-Layout-Android-Leica

Leica Geosystems, paziņoja par jaunu sadarbību ar Autodesk, integrējot Leica ICON iCT30 būvniecības tahimetru un Leica Viva TS 13 un TS16, kā arī Leica Nova TS60 un TM60 totālās stacijas – Autodesk BIM 360 programmā.

Koncentrējoties uz digitalizācijas efektivitātes palielināšanu būvniecības nozarē, Autodesk un Leica Geosystems sadarbojas dažādos tehnoloģiju integrēšanas projektos. Jaunākais abu kompāniju sadarbības projekts nodrošina lietotājam ātrāku un produktīvāku savienojumu punktu iznešanas rīkiem un totālajām stacijām ar BIM 360 iznešanas programmu, kas tagad ir pieejama uz Android lietotnēm, lai to varētu pielietot uz vietas objektos.

‘’Tā kā mēs spējam veikt precīzus mērījumus uz vietas , un tagad šie mērījumi tiek ievadīti tieši BIM 360 iznešanas lietotnē, mēs skaidri redzam, ka mazāk laika tiek pavadīts iznešanas darbos objektā un attiecīgi vairāk laika tiek atvēlēts pievienotās vērtības darbībām, priekš mūsu būvniecības klientiem,‘’ sacīja Čads Lansfords, Sare Electric novērtētājs, un ilgu laiku Leica Geosystems totālo staciju lietotājs. ‘’Mēs iesaistām aizvien vairāk un vairāk digitālos iznešanas plānus, jaunajos projektos, jo mēs redzam , ka šo tehnoloģiju iesaiste, nepārprotami, uzlabo būvniecības nozari.’’

Digitālās būvniecības punktu iznešana no sākuma līmeņa līdz apsekojuma pakāpei.

Paplašinot Leica iCON iCR70 un iCR80 robotizēto totālo staciju integrēšanu, iCT30, šis būvniecības rīks ir viegli lietojams, kā arī visiem pieejams rīks, kas palielina produktivitāti, vienlaikus samazinot darba veikšanai nepieciešamo laiku un kļūdas, savukārt palielinot  precizitāti un ātrumu. Leica ICT30, kas tika izlaists apritē šī gada sākumā, ir sākuma līmeņa būvniecības iznešanas rīks, kas ir paredzēts vienas personas iznešanas uzdevuma veikšanai būvniecībā. Viva un Nova sērijas totālās stacijas jau sen tiek izmantotas būvlaukumos to pārbaudītās kvalitātes, precizitātes un uzticamības dēļ. Integrēta BIM 360 iznešanas lietotnē, Autodesk vienotajā būvniecības platformā priekš kopīga dizaina, plānošanas un pārvaldes, kā arī šī sadarbība būvniecības nozarē aizsāk jaunu ēru ar vēl neredzētu efektivitāti.

‘’Autodesk sniedz iespēju būvniecības uzņēmumiem palielināt efektivitāti, ļaujot datiem netraucēti plūst no projektēšanas uz būvniecību un apgrozījumu,’’ sacīja Autodesk rūpniecības vadītājs Džons Senijs. ‘’ Mūsu sadarbība ar tādiem partneriem kā Leica Geosystems ļauj ikvienam būvniecības komandas dalībniekam, ne tikai tiem, kuriem ir specializēta apmācība, vieglāk vadīt iznešanas procesu un izmantot augstākās klases tehnoloģijas. Kopā mēs palīdzam novērst sakaru plaisu starp biroju un būvlaukuma strādniekiem, lai komandas varētu būvēt precīzi jau ar pirmo reizi.’’

Jaunākās Ziņas