Captivate 4.50

Leica Captivate programmatūras uzlabojumi – jaunas funkcijas

Ļauj pievienot DWG failus darbam

Ar iepriekšējām Leica Captivate versijām bija iespējams pievienot CAD failus DXF faila formātā. Tomēr daži dati tiek nodoti Leica Captivate lietotājiem DWG faila formātā, kuru pēc tam nevarētu izmantot tieši. Ar Leica Captivate v4.50 tagad ir iespējams pievienot DWG failus tieši darbam.

WMS atbalsts

Ļauj pievienot WMS/WMTS servisus fonā

Ar Leica Captivate v4.50 versiju ir iespēja pievienot WMS/WMTS  fona attēlus. Iepriekš fona attēli bija jāiegūst, izmantojot Infinity un pēc tam jāielādē Leica Captivate. Tagad ir iespējams izveidot savienojumu ar WMS vai WMTS serveri tieši no Leica Captivate.

Parāda kļūdu starp divu loku mērījumiem

Iepriekšējās Leica Captivate versijās atšķirību starp Hz un V leņķi un slīpo attālumu varēja apskatīt 2 loku mērījumos, bet nekad nav bijis īpaša pielaides pārbaude, kas automātiski salīdzina abus mērījumus. Ar Leica Captivate v4.50, tiek veikta divu loku mērījuma pārbaude, kas ļauj noteikt starpības maksimālo pielaides vērtību horizontālā un vertikālā leņķī un slīpā attāluma mērījumos starp loka 1 un loka 2 mērījumiem.

perpendikula aprekins

Punkta projicēšana uz līnijas – perpendikuls

Dažreiz var būt lietderīgi aprēķināt un uzzināt punktu, kas projicēts perpendikulāri līnijai. Tagad Leica Captivate v4.50 piedāvā iespēju izvēlēties punktu un līniju no 3D skata un konteksta izvēlnē izvēlēties opciju – Izveidot līniju bāzes pt.

Grafiska punktu filtrēšana

Punktu, kas atrodas uz līnijas atslēgšana

Ātrais taustiņš – bezatstarotāja mērījums

Pilns jaunumu saraksts Angļu valodā

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]