Vai ir droši uzlādēt lāzerskenera akumulātorus, pirms tās ir pilnībā izlādējušās vai ļoti zemā līmenī?

Jā, tas ir droši, jo visu jauno Leica Geosystems akumulātoru pamatā ir Li-lon tehnoloģija ar gudro uzlādes tehnoloģiju. Li-lon akumulātorys var uzlādēt jebkurā laikā. Jaunākie pētījumi norāda uz to, ka veicot uzlādi akumulātorim, kuri nav pilnībā izlādējušies palielinās uzlādes ciklu skaitu.

Kā var atjaunināt 3D lāzerskenerus ar jaunāko programmatūru?

Programmatūras atjauninājumus un programmatūras uzstādītājus visiem 3D lāzerskeneriem var lejupielādēt vietnē myWorld, Leica Geosystems pēcpārdošanas klientu portālā. Leica RTC360 un Leica ScanStation P-Series modeļiem jums ir jālejupielādē  jaunākā programmatūras versijas fails un jāiekopē USB zibatmiņa, pēc tam ievietojiet USB zibatmiņu skenerī, skenera ekrānā startējies programmatūras jaunināšanu. Šis process ir pilnībā izskaidrots un aprakstīts jūsu lietotāja rokasgrāmatā. Leica BLK360 un Leica BLK2GO attēlu lāzerskenerus caur WIFI jasavieno ar datoru un jāveicprogrammatūras atjauninājums izmantojot Interneta pārlūkprogrammu. Kā rīkoties soli pa solim var izlasīt myWorld.

Kas ir VIS tehnoloģija un kā tā darbojas?

VIS nozīmē Visual Intertial System ( Viszuālā Inerciālā sistēma), vienkārši runājot tas rada 3D lāzerskenera spēju ”redzēt”, kur tas atrodas katrā iestatījumā un ir spējīgs izsekot savai kustībai. Šī tehnoloģija ir iekļauta RTC360, kurā VIS komponentes aprēķina un nodrošina delta pozīciju starp diviem iestatījumiem reāllaikā. Sistēma sastāv no Inertial Measurement Unit (Inerciālās Mērīšanas Vienības) un piecām kamerām. Šo sensoru saplūšana ir ļoti svarīga, jo tas samazina IMU sistēmām raksturīgo novirzi. Būtībā kameras dod IMU acis, lai iegūtu daudz precīzākus rezultātus.

Kāda Leica Cyclone 3DR licence ir nepieciešama man?

Cyclone 3DR programmatūras koplekts ietver daudzas un dažādas funkcijas, lai atbalstītu dažādas realitātes uztveršanas programmas. Tas ir pieejams dažādos izdevumos atkarībā no pārstāvētās nozares vajadzībām un niansēm. Piemēram, standarta izdevums ir Cyclone 3DR pamata pakete, kas ietver būtiskiem uzdevumiem nepieciešamās funkcijas – punktu mākoņu importēšana, datu tīrīšana, modeļu uzlabošana, pārbaude un salīdzināšana, skriptu veidošana , ziņošana un lietotājiem draudzīga apmaiņa ar CAD programmatūru.

Lai izlemtu, kura pakete atbilst jūsu vajadzībām, lūdzu, apskatiet Cyclone 3DR tehnisko specifikāciju, kurā ir uzskaitītas visas pieejamās funkcijas konkrētajai paketei.

Kā ir jāveic Leica RTC360 pārbaude un pielāgošana?

RTC360 pārbaudes un pielāgošanas funkcija padara leņķiskās precizitātes noteikšanu daudz vienkāršāku un ātrāku. Tā ir pilnībā automatizēta, vienkārša, vienas pogas piespiešanas procedūra, kuru var paveikt mazāk nekā sešās minūtēs. Ir nepieciešams veikt divkāršu skenēšanu vienā pozīcijā, lai aprēķinātu skenera jaunos leņķa parametrus un leņķa precizitāti.  Šai funkcijai ir pieejams plašāks skaidrojums myWorld vietnē.

Kā izveidot Leica Cyclone FIELD 360 kontu? Cik ierīču var izmantot ar vienu licenci?

Dažas licences nodrošina piekļuvi Cyclone FIELD 360. Jebkura Cyclone FIELD ģimenes licence vai atsevišķa Cyclone FIELD 360 licence nodrošinās piecas vienlaicīgas Cyclone FIELD 360 lietošanas licences.

Reģistrējieties kontam, izmantojot Cyclone Cloud portālu. Reģistrācijas procesā jums tiks lūgts ievadīt savu tiesību ID (EID). Ja jūs izmantojat EID jebkuram Cyclone REGISTER ģimenes produktam, lūdzu, pārliecinaties, ka EID ir aktīvs CLM, pirms ielādējat to Cyclone Cloud. Ja licence satur Cyclone FIELD 360 produktus, jūs varat ielādēt Cyclone Cloud bez iepriekšējas CLM aktivizēšanas.

Pēc tam lejupielādējiet Cyclone FIELD 360 lietotni – to var izdarīt bez maksas  gan no APP Store, gan no Google Play. Atverot lietotni, jums tiks lūgts ievadīt akreditācijas datus – izmantojiet iestatītos akreditācijas datus, ar kuriem reģistrējāties Cyclone Cloud.

Vai izmantojot Leica Cyclone REGISTER 360 var apvienot Leica ScanStation P-sērijas un RTC360 datus?

Atbilde ir JĀ! Cyclone REGISTER 360 importēšanas apgabalā pievienojiet RTC360 un P-sērijas skenēšanas datus. Jūs varat izmantot arī Auto Cloud un Auto Target, kā importēšanas opcijas, pēc tam noklikšķiniet uz pogas – importēt. Kad dati ir importēti, tos turpmāk varēs reģistrēt kopā, izmantojot Visual Alignment. Ir patiešām daudz veidu kā reģisstrēt skenera datus, šis ir tikai vien no veidiem kā apvienot vairākus avotus, lai iegūtu vienotu skatījumu. Tāpēc, lai palīdzētu Jums saprast un veiksmīgi izprast kā notiek datu apvienošana, Jūs varat vērties pēc padoma pie nozares speciālistiem!

Kā apvienot vairākus slāņus lietojot Leica Cyclone REGISTER 360?

Cyclone REGISTER 360 programmā visi dati, pirms jūs pabeidzat un publicējat projektus, ir jāapvieno vienā koplektā. Komplektiem ir jābūt atrodamiem vienā SiteMap (vietnes kartē), lai tos varētu apvienot. Tātad, vispirms velciet un novietojiet datus no vienas SiteMap uz citu.  Projekta meklētāja panelī ar peles kreiso taustiņu atlasiet vajadzīgo komplektu un turiet. Velciet nepieciešamo komplektu uz augšu vai uz leju un novietojiet to jaunajā SiteMap vietā. Ikona mainīsies uz bultiņu, brīdī kad kursors atradīsies virs jaunā SiteMap, norādot, ka to var novietot šeit.

Lai apvienotu skenējumus, atlasiet divus skenējumus, izmantojot Shift taustiņu, kad atrodaties projekta meklētāja panelī, lai izveidotu saiti. Saites var izveidot, izmantojot Visual Alignment. Kad saite ir izveodota skenējumi tiks apvienoti vienā koplektā. Atkārtojiet, līdz visi skenējumi ir vienā koplektā.

Kur var atrast dokumentāciju par manu 3D lāzerskeneri un programmatūru?

Reģistrējot savu 3D lāzerskeneri un programmatūru Leica Geosystems myWorld klientu portālā, jūs iegūstas piekļuvi tehniskajai informācijai, kā piemēram, rokasgrāmatai un izlaiduma piezīmēm. Tā ir arī vieta, kur var lejupielādēt pašreizējos programmatūras atjauninājumus, pieprasīt tehnisko palīdzību, skatīt kalibrēšanas sertifikātus un iziet bezmaksas myLerning kursus, lai palīdzētu jums izmantot jūsu aprīkojuma pilno potenciālu.