Leica TS13 robotizētais tahimetrs

Advancēta Programma

Leica TS13 robotiskā totālā stacija strādā ar advancētāko un labāko lauka programmatūru Leica Captivate, šī programma spēj jebkurus Jūsu datus pārvērst reālistiskos un darbspējīgos 3D modeļos. Ar viegli lietojamām lietojumprogrammām un visiem pierasto pieskārien tehnoloģiju, visus Jūsu mērījumus var apskatīt un analizēt jau uz lauka.

Bezgalīgas Iespējas

Kamēr Leica Captivate krāj datus uz lauka, Leica Infinity apstādā datus ofisā. Captivate un Infinity strādā kopā, lai Jūsu, savus lauka datus rediģētu ātrāk un efektīvāk.

Uzlabojams

Leica TS13 robotizētais tahimetrs nodrošina ātru, uzticamu un efektīvu ikdienas risinājumu, kas pielāgojams lietotājam. Aprīkots ar automātisko mērķa atpazīšanas (ATR) tehnoloģiju un pēc izvēles ar mērķa Pielipšanas un SpeedSearch opciju, lai ātri atrastu un pieliptu prizmai. Tas viss kopā nodrošina precīzus mērījumus un raitu ikdienas darbu ar robotu uz lauka. Apvienojumā ar Leica Captivate lauka programmatūru TS13 robotizētais tahimetrs piedāvā vienkāršu un produktīvu kodēšanu un līniju vilkšanu uz lauka.

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]