Leica MS60

Uzzini kā ar jauno Leica Nova MS60 un TS60 var ievērojami uzlabot darba plūsmu.

Jaunais MS60 robotizētais tahimetrs vizuāli nav mainījies no iepriekšējās versijas, kā arī uz tā ir Leica Captivate un to var vadīt vieni un tie paši datu kontrolieri. Kopš pirmā MS60 modeļa izlaišanas ir pagājuši pieci gadi. Šo piecu gadu laikā mēs esam pilnveidojuši iepriekšējo versiju, kā rezultātā esam palielinājuši ātrumu un ierīce ir kļuvusi daudzpusīgāka, piemēram, ar lielāku skenēšanas intelektu, mēs tagad varam ātri noskenēt plānas, horizontālas joslas, lai pavisam vienkārši izveidotu grīdas plānus, vai arī, ja rodas nepieciešamība apturēt skenēšanu, lai pabeigtu citus uzdevumus, ir jānospiež tikai viena poga un, kad uzdevumi ir izpildīti, var atgriezties un pabeigt, jau iesākto skenēšanu.

Leica robotizēts tahimetrs

Jaunā Leica MS60 neticami ātrais skenēšanas ātrums ir sasniegts, sakombinējot uzlabotu elektroniku, programmatūru un algoritmus. Šī kombinācija nodrošina ātrāku rotējošo ātrumu, līdz pat 360* sekundē, kā arī uzlabotu attāluma mērījumu veiktspēju, kas ļauj palielināt skenēšanas ātrumu līdz 30000 Hz, un spirālveida skenēšanu, kā alternatīvu vertikālajam skenēšanas veidam.

Vertikālās skenēšanas laikā MS60 robotizētais tahimetrs darbojas vertikālā skenējuma apgabalā. Tā teleskops kustas uz augšu vai uz leju, lai izveidotu šauru skenējuma laukumu, pēc tam teleskops pavirzās horizontāli un noskenē vēl vienu vertikālu līniju, tā šis process turpinās, līdz tiek uzmērīts vis skenēšanas apgabals.

Šis process bija diezgan laikietilpīgs, tāpēc jaunajā MS60 robota versijā ir pieejama spirālveida skenēšana, kuras darbības laikā instruments vāc datus bez apstājas, kā arī instruments saglabā lielāku rotācijas ātrumu, vienlaicīgi pārvietojoties horizontāli un vertikāli.

TS robotizētais tahimetrs

Jaunais TS60 ir ideāls instruments, ko izmantot, ja ir nepieciešama augstākā līmeņa precizitāte un mērījumu uzticamība. Jaunajā 2020. gada TS60 versijā ir pieejamas divas jaunas iespējas ‘’AutoHeight’’ un ‘’DynamicLock’’

AutoHeight ir spēja instrumentam mērīt savu augstumu, kas ne tikai ietaupa laiku, bet arī samazina mērījumu kļūdu risku.

DynamicLock ir spēja jaunajam TS60 mērķēt un nofiksēt kustīgu objektu, tas nozīmē, ka nav jāapstājas, kamēr instruments meklē jūs un nofiksē jūsu prizmu.

TS60 ir pasaules visprecīzākā totālā stacija. Tā izmanto zemsekundes leņķisko un zemmilimetra attāluma precizitāti, lai sniegtu ticamus, precīzus un konsekventus rezultātus neatkarīgi no tā, kādos apstākļos to lietojiet.

Jaunākās Ziņas