Leica LOC8 sekošana

Leica LOC8 Modulis

Leica LOC8 Precise Positioning

Precīza Pozicionēšana

Leica LOC8 var precīzi pozicionēt Jūsu instrumentu gan iekštelpās, gan ārā. Pozicionēšanas precizitāte 50 metri ar AGPS, 15 metri ar WLAN un <5 metriem izmantojot GPS. Turklāt variet saņemt atjauninājumus par atrašanās vietu pēc pieprasījuma, kaut vienu reizi minūte; tāpēc Jūs vienmēr zināsiet, kur atrodas Jūsu instruments.

GEO FENCE

Iestatiet vairākus ģeogrāfiskos žogus (GEO FENCE) ap savu biroja un darba vietām un pārliecinieties, ka Jūsu instrumenti ir tur, kur Jūs domājat, ka tie ir. Strādājot kā autoparka pārvaldības rīks, LOC8 brīdina Jūs, kad instruments tiek iznest ārpus iepriekš noteiktās ģeogrāfiski nožogotās teritorijas, ļaujot Jums optimizēt savus resursus augstākā efektivitātē. Brīdinājumi tiks nosūtīti, izmantojot lietotnes push paziņojumus un/vai e-pastu.

Leica LOC8 Precise Positioning

Attālinātā Bloķēšana

Attālināti nobloķējiet instrumentu tikai noklikšķinot uz pogas mobilajā ierīcē vai datorā. Jūsu instrumenta darbība pilnībā paļaujas uz savienojuma nodibināšanu
ar instalēto LOC8 komponentu; pat ja totālā stacija nav ieslēgta, to joprojām var aizslēgt. Vienkārši atbloķējiet savu ierīci, bez apgrūtinājuma to nogādāt servisa centrā.

Leica LOC8 Modulis

Visiem uzņēmumu īpašniekiem un darbiniekiem, kuri strādā mērniecībā, inženierbūvniecībā un ēku būvniecībā, Leica LOC8 ir būtisks papildinājums totālajām stacijām. LOC8 ir ar iespēju elastīgi saņemt atrašanās vietas atjauninājumus, kaut reizi minūtē, vienmēr zināt, kur atrodas jūsu instrumenti un izveidot vairākus ģeogrāfiskos žogus ap darba vietām un saņemt brīdinājumus, kad instrumenti ir kustībā un iziet no ģeogrāfiski norobežotās teritorijas.  LOC8 ir ne tikai lielisks izsekošanas un autoparka pārvaldības rīks, bet arī lielisks zādzību novēršanas risinājums. Ar iespēju pēc pieprasījuma attālināti bloķēt un atbloķēt visus instrumentus, izmantojot tikai vienu pogas klikšķi lietotnē vai tīmekļa kontā, Jūs ātri spēsiet reaģēt uz notiekošo. Pēc instrumenta attālinātas slēgšanas, tas tiks nekavējoties atrasts tikko instruments tiks ieslēgts, atstājot instrumentu nelietojamu, kas arī samazina jebkādu stimulu zādzībām. LOC8 ne tikai novērš zādzības, bet tas arī sniedz Jums pārliecību un mieru, zinot, ka Jūsu instrumenti ir aizsargāti.

Leica LOC8
APRĪKOJUMA SPECIFIKĀCIJA IESPĒJAS
Tīkla joslas: GSM850 / GSM 900 / DCS1800 / PCS 1900, WCDMA 850 / 900 / 1900 / 2100
Tālvadības bloķēšana un attālinātie brīdinājumi
Iekšējais akumulators: 800mAh Li-Ion
(Uzlādē totālās stacijas akumulators, kad instruments ir ieslēgts)
Iekštelpu un āra pozicionēšana
(izmantojot GPS, A-GPS, WLAN)
Akumulatora ietilpība: līdz 3 dienām, atkarībā no izsekošanas perioda un tīkla
Pozīcija – pēc pieprasījuma
Izsekošanas periods: atjaunināšanas ātrums līdz 1 minūtei Vairāki Ģeožogi ar trauksmes ziņojumiem
(Paziņojums pa e-pastu, SMS un lietotnes push ziņojumi)
Wi-Fi: 802.11 b/g/n Kustības trauksme
(Paziņojums, kad instruments tiek pārvietots)
Darba un uzglabāšanas temperatūra: no -20°C līdz + 60°C Ātruma trauksme
(Paziņojum, ja tiek pārsniegts ātruma ierobežojums)
Līdz 365 dienu ceļojuma vēsture
Lidojuma režīma iespēja
*pieejams Leica tahimetriem ar Leica Captivate versiju 4.10 un augstāku Pārvaldiet neierobežotu LOC8 ierīču skaitu vienā kontā

LOC8 – instrumentu parka vadība, zādzību novēršana.

LOC8 – atrašanās vietas risinājums Leica tahimetriem.

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]