Leica Cyclone 3DR pieskāriena režīms

Izmantojiet iegūtos datus reāllaikā un iegūstiet rezultātus atrodoties uz lauka.

Pieskāriena režīma funkcija padarīs jūsu darbu vēl ātrāku un efektīvāku nekā līdz šim. Turklāt tā ir paplašināta jūsu jau esošās licences iespēja, tas nozīmē to, ka nav nepieciešams iegādāties šo programmu atsevišķi. Pagaidām šo pieskāriena funkciju ir iespējams izmantot tikai uz Windows skārienjūtīgajām ierīcēm.

Cyclone 3DR ir izveidots, lai pilnveidotu projektu apstrādi, izslēdzot nepieciešamību pēc datu sagatavošanas un apstrādes birojā. Cyclone 3DR ir precīza un uzticama programmatūra, kura spēj nodrošināt rezultātus atrodoties uz lauka.

Pieskāriena režīms nodrošina uztverto datu analīzi reāllaikā atrodoties uz lauka. Dati tiek iegūti no P – sērijas skeneriem, kā arī visiem Leica Geosystems un trešo pušu sensoriem, izmantojot Cyclone 3DR formāta atbalstu un darbplūsmu. Cyclone 3DR darbplūsma ir ne tikai pilnveidota, bet arī vienkāršota, lai tā būtu pēc iespējas efektīvāka uz skārienjūtīgām ierīcēm un saglabātu savu jaudu un precizitāti.

Jaunais Cyclone 3DR pieskāriena režīms ir ļoti efektīvs tieši punktu mākoņu apstrādē uz AEC un mērīšanas programmām. Šis jaunais režīms ievērojami uzlabo datu piegādes ātrumu, ļaujot lietotājam apstrādāt datus uz lauka, nevis birojā. Reāllaika analīze ļauj lietotājam pieņemt apzinātus un pārdomātus lēmumus uzreiz uz vietas, kas ļaus ietaupīt dārgo laiku un samazinās izmaksas.

Izmantojot  Cyclone 3DR pieskāriena pežīmu lietotājs iegūst:

  • Racionalizētu apstrādi: Pēc skenēšanas, reģistrēšanas un datu pārbaudes uz lauka, lietotājs var nekavējoties sākt strādāt ar iegūtajiem datiem, tas nozīmē, ka tiek izlaists biroja datu sagatavošanas posms.
  • Laika ietaupījumu: Ar Cyclone 3DR pieskāriena režīmu datu pārbaude un rezultāti ir ātri un uzticami, tāpēc lietotājs var pieņemt lēmumu uz lauka, tas nozīmē, to ka nav nepieciešams atgriezties birojā.
  • Reāllaika rezultātus: Cyclone 3DR pieskāriena režīms lietotājam sniedz iespēju dalīties ar jaunākajiem datiem, lai neskaidrību gadījumā varētu sazināties ar projekta vadītāju vai pasūtītāju, līdz ar to var pieņemt tūlītējus un apzinātus lēmumus.
  • Punktu mākoņa apstrādes atvieglošanu: Pieskārienam draudzīgā darba virsma padara datu analīzi tik vienkāršu, ka pat nepieredzējušie lietotāji pratīs ar to darboties.

Kā iegūt pieskāriena režīmu?

Cyclone 3DR pieskāriena režīms ir pieejams visiem esošajiem Cyclone 3DR lietotājiem bez papildus maksas. Jebkurš lietotājs ar pašreizējo Cyclone 3DR licenci saņems pieskāriena režīma funkciju par tādu pašu cenu.

Pieskāriena režīms BIM inspekcija

Pieskāriena režīms – darbība uz lauka

Pieskāriena režīms – BIM pārbaude

Prezentācija

Jaunākās Ziņas

Leica Captivate v7.0

Jaunumi Attiecas uz: - Kontrolieriem: CS20, CS35, CS30 - Tahimetriem: TS10, TS13, TS16, [...]

Darba laiks svētkos!

SIA “GPS Partners” Darba laiks svētkos: 22.06. 9:00-12:00 23.06. Brīvdiena 24.06. Brīvdiena 27.06. 9:00-17:00 [...]