Leica Captivate WLAN

Pašlaik, ja izveido savienojumu ar WLAN tīklu Leica Captivate CS kontrollierī vai TS Totālā stacijā, nepieciešams iziet no Leica Captivate un piekļūt Leica CS20 datu kontroliera Windows bezvadu uzstādījumiem, lai konfigurētu WiFi pieeju.

Daudziem no Jums, kuriem patika izmantot WLAN iespējas, šķita, ka tā ir pārāk režģīti, tāpēc mums nācās to padarīt vienkāršāku.

Sākot ar nākamo Leica Captivate versiju, būs iespējams izveidot un pārvaldīt WLAN savienojumus tieši Leica Captivate ietvaros. Lai to konfigurētu, vairs nav nepieciešams ieiet Windows sistēmā! Šī jaunā pieeja ir daudz ātrāka un vienkāršāka.

Un ne tikai tas – tiklīdz ir konfigurēts un izveidots bezvadu tīkla savienojums, instruments vienmēr izveidos savienojumu, tiklīdz tīkls būs sasniedzams.

Tādējādi ir daudz vieglāk un efektīvāk strādāt ar bezvadu savienojumiem, piemēram, atkārtoti veidojot savienojumu ar vienu un to pašu mobilo bezvadu tīklāju (piemēram, Wifi ierīci vai tālruni ) vai WLAN maršrutētāju interneta savienojumiem.

Avots: https://www.linkedin.com/posts/elke-hacker-498a46148_leicacaptivatetester-whenithastoberight-leicageosystems-activity-6636576368282877952-r83y

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]