Leica BLK3D Mobile and Desktop v 2.0 -jaunākā programmatūras versija

Ir iznākusi jaunākā BLK3D Mobile un Desktop programmatūras versiju 2.0, šī programmatūra uzlabo gan koplietošanu, gan sadarbību, gan mērījumu funkcijas un failu pārvaldību.

 • Jaunā Publisher opcija ļauj tās lietotājam koplietot izmērāmu 3D attēlu no BLK3D Mobile vai Desktop ar kolēģiem, izmantojot saiti uz jauno BLK3D Web programmu. Šis jaunais variants padara izmērāmos attēlus par pieejamiem pilnīgi visiem. Šīs saites saņēmējs var aplūkot un izmērīt 3D attēlu par brīvu izmantojot BLK3D Web.
 • Jaunā Autodesk® BIM 360™ opcija ļauj strādāt ar BIM 360 Docs projektiem tieši BLK3D Mobile vai Desktop programmā. Problēmas var rasties pievienojot 3D izmērāmus attēlus. Jeb kurš kolēģis, izmantojot BIM 360, var atvērt 3D attēlu jaunajā BKL3D Web aplikācijā, lai izveidotu papildu mērījumus. Šī opcija tiks laista klajā 2020. gada sākumā, taču šobrīd, tā ir pieejama kā beta versija.
 • Visas BLK3D Desktop licences pieejamas kā pedošās licences. Jebkurš tīklā pievienotais dators var darboties kā licences serveris, lai koplietotu licences ar vairākiem lietotājiem.

Kopīgo Leica BLK3D attēlus ar jebkuru izmantojot BLK3D Web

Publisher opcija ļauj piekļuvi 3D attēlu skatīšanai un mērīšanai jebkurā darba virsmas Web pārlūkprogrammā. Hipersaiti var publicēt un koplietot, izmantojot BLK3D Mobile un Desktop, kā arī šīs saites saņēmējam nav nepieciešama papildu BLK3D programmatūra. Lietotājs var bez maksas gan apskatīt, gan izmērīt 3D attēlus BLK3D Web.

Koplietošanas saite paliks aktīva 30 dienas, kā arī attēlus varēs atkārtoti publicēt jebkurā laikā. Leica BLK3D Web ieteicams pielietot izmantojot datora peli, jo pagaidām uz skārienjūtīgajām ierīcēm, kā piemēram, telefoniem un plašetdatoriem, šī programma netiek atbalstīta.

Autodesk® BIM 360™ integrācija

Autodesk BIM 360 Docs integrācija Leica BLK3D, ļauj BIM 360 lietotājam vieglāk izmantot Leica BLK3D savā darba ikdienā. Pievienojot 3D attēlu problēmām, tiek uzlabota ne tikai precizitāte, bet arī lēmumu pieņemšanas ātrums, jo tagad objektu var aplūkot arī birojā.

Autodesk BIM 360

Jaunā Autodesk® BIM 360™  opcija ļauj lietotājam strādāt ar BIM 360 Docs projektiem tieši BKL3D Mobile vai Desktop. Var izveidot piezīmes, kā arī pievienot izmērāmus 3D attēlus. Jebkurš kolēģis, kas izmanto BIM 360, var atvērt 3D attēlu jaunā ‘’BLK3D Web’’ programmā, lai izveidotu papildu mērījumus. Šī opcija tiks izlaista 2020. gadā, bet pašlaik ir pieejama beta versija.

Turpmākie uzlabojumi Leica BLK3D Mobile:

 • Realitātes uztveršana: lāzera atbalsts vairāku – bilžu režīmam un pelēkā maska rajoniem, kuri nepārklājas.
 • Realitātes uztveršana: vēl stabilāka vairāku – bilžu fotografēšana.
 • Mērīšana: regulējiet attēla spilgtumu mērījumu logā, izmantojot Tools > Brightness (rīki> spilgtums)
 • Mēri: automātika stūru noteikšana, lai izmērītu izteiktos stūrus, mērījumu logā jāizvēlas Tools > Edge detection (rīki> stūru noteikšana)
 • Eksports: uzlabota GPS apstrāde PDF eksportā. Tagad tajā ir pievienotas GPS koordinātes katram 3D attēlam, iekaitot saiti uz pakalpojumu Google Maps.
 • Eksports: JPG eksportēšana tagad ietver GPS koordinātes JPG, EXIF
 • Lāzers: jaunā funkcijas P2P attālums un P2P laukums ( DST 360 ir nepieciešams)
 • Organizators: jauna Eksporta kategorija, ar kuras palīdzību var viegli koplietot eksportētos failus.
 • Organizators: jauna statusa ikona priekš single-shot/multi-shot un apstrādes stāvoklim.

Turpmākie uzlabojumi BLK3D Desktop:

 • Mērīt un 3D Modelis: 3D attēlu automātikā pagriešana + pagriešanas poga.

Note: pagrieztus attēlus nevar pārsūtīt uz BLK3D Mobile.

 • Importēšana, izmantojot USB: esošos projektus, plānus un 3D attēlus, kas jau ir importēti, tagad var importēt vēlreiz un automātiski pārdēvēt.
 • Mērīšana un 3D Modelis: pielīpi jau esošiem punktiem, kad veic mērījumus.
 • Mērījums: kopējiet savus mērījumus starpliktuvē, lai pārsūtītu tos uz jebkuru citu programmatūru.
 • Eksports: uzlabota GPS apstrāde PDF eksportā. Tagad tajā ir GPS koordināta katram 3D attēlam, ieskaitot saiti uz pakalpojumu Google Maps.

Peejamība.

BLK3D Mobile un Desktop programmatūras jaunā versija būs pieejama kā ‘’over the air ‘’ atjauninājums 2019. gada decembrī. Vienkārši pievienojot savu BLK3D vai datoru internetam, lai saņemtu paziņojumu par atjauninājumu un varētu to lejuplādēt. Jaunie lietotāji jaunāko BLK3D programmatūru var lejuplādēt no ‘’Leica myWorld’’

Piezīme: jaunā Autodesk BIM 360 opcija tiks izlaista 2020. gada sākumā, bet to jau var izmantot v2.0 kā beta versiju.

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]