Leica BLK3D

Produkta Atjauninājums – Leica BLK3D Mobile un Desktop v1.2

Ir iznākusi jaunākā Leica BLK3D tālmēra mobilās un ofisa programmatūras versija 1.2, kas ietver daudzas jaunas un aizraujošas iespējas.

  • Šī programmatūras versija veidu, kā šodien tiek veikta foto dokumentācija. Tagad ir iespējams importēt pdf plānus un saistīt 3D attēlus tieši ar noteiktu plāna vietu. Tas arī ļauj viegli un tieši atsaukt atmiņā 3D attēlu.
  • 3D attēlu apstrādes veiktspēja ir ievērojami uzlabojusies. 3D attēlu priekšapstrāde ļauj tos ātri atvērt, un darbs var sākties uzreiz.
  • Jaunā funkcija Check & Adjust ļauj lietotājam pārbaudīt BLK3D stereo kameras  precizitāti, nofotografējot BLK3D kalibrēšanas mērķa plāksni un pielāgot to ar vienkāršu darbplūsmu. Tas novērš nepieciešamību nosūtīt BLK3D uz servisa centru atkārtotai kalibrēšanai, piemēram pēc kritiena.

Leica BLK3D

Piešķiriet 3D attēlus noteiktai vietai, saistot tos ar importētu PDF plānu vai attēlu. Piemēram, jūs varat nofotografēt papīra plānu, ugunsgrēka izejas plānu vai pat vietnes pārskata attēlu un ar to saistīt izmērāmus 3D attēlus.