Leica BLK360
3D Lāzera Skeneris

3D mērījumi ikvienam

Leica BLK360 skeneris arhitektiem

Jauns, vienkāršs veids, kā tvert realitāti.

Datu apkopošana būvējot, izmantojot mērlenti, zīmuli un papīru, prasa daudz laika, un tas bieži prasa vēl vismaz vienu apmeklējumu Jūsu būvlaukumā.

Izmantojot lāzera skeneri BLK360, Jums tikai jānospiež viena poga, lai sāktu skenēšanu un ar HDR fotoattēliem uztvertu vietu ap Jums.

Lāzera skenera lietošana arhitektiem – 4 priekšrocības lietojot BLK360

 • 1) Tas ir precīzi

  Sākot ar precīziem esošajiem mērījumiem, rasējumi ir pamats vienmērīgam būvniecības projektam. BLK360 precizitāte ir no 4 mm līdz 10 m. Neprecizitāte sākumā izraisa: palielinātas izmaksas klientam, palielināts laiks / izmaksas dizainerim, materiālu atkritumi un papildu stress.

 • 2) Tas ir pārliecinoši

  Kā arhitektam ir reizes, kad Jums ir jāsniedz klientam svarīgi pierādījumi, ka ideja, kuru viņš ir iztēlojies nedarbosies. Tas nav tāpēc, ka Jums ir grūti, tas tāpēc, ka tā nav piemērota.

  Izmantojot punktu mākoni,  Jūs varat iegūt rasējumus, kas sapludina šos divus informācijas veidus, un tā kā tā ir tik precīza, klienti to uzskata par neapstrīdamu pierādījumu.

 • 3) Tas ir garantēti

  Atrodoties uz vietas, ir viegli palaist garām svarīgākās lietas. Pilnīga, rūpīga telpas 3d uzmērīšana ir ne tikai pārsteidzoša lieta ar ko sākt, bet arī pārsteidzošs resurss, pie kura atgriezties projekta gaitā.

 • 4) Tas ir vienkārši

  Tas ir automatizēts! Kad iPad ierīcē izmantojat BLK360 ar Cyclone programmu, skenēto datu reģistrācija notiek uz lauka. Līdz ar to par sava darba precizitāti un datu apjomu Jūs varat būt pārliecināti jau uz lauka

BLK360 lāzera skeneris

Noskatieties zemāk redzamo īso video, lai redzētu, kā darbojas Leica BLK360.

Leica tehniskais eksperts apraksta lāzera skenēšanas tehnoloģijas pamatus un izskaidro, ko Jūs varat sagaidīt no punktu mākoņiem

Jaunākās Ziņas

Leica Captivate v7.0

Jaunumi Attiecas uz: - Kontrolieriem: CS20, CS35, CS30 - Tahimetriem: TS10, TS13, TS16, [...]

Darba laiks svētkos!

SIA “GPS Partners” Darba laiks svētkos: 22.06. 9:00-12:00 23.06. Brīvdiena 24.06. Brīvdiena 27.06. 9:00-17:00 [...]