Jaunā Leica FlexLine sērija ir jaunākās Leica Geosystems kopējās stacijas. Tātad, kas jauns viņām?

Jaunie FlexLine instrumenti, kas sastāv no Leica TS03, TS07 un TS10, veido jaunākās paaudzes manuālās totālās stacijas. Tās nomaina bijušās FlexLine totālās stacijas un Leica Viva TS11 manuālo totālo staciju. Ļaujiet man paskaidrot, kas padara šos instrumentus spēcīgus un īpašus. Tā ir mūsu totālo staciju izturība. Izturība balstās uz Geosystems manuālo staciju kvalitāti. Mums Geosystems ir ilgu gadu pieredze totālo staciju radīšanā. Mūsu totālo staciju kvalitāte ir visa mūsu zināšanu kondensāts. Tas sākas ar mūsu totālo staciju attīstību un turpinās ar pareizo materiālu un piegādātāju izvēli. Turklāt ražošanas procesa laikā mēs veicam daudzas kvalitātes pārbaudes procedūras, kas garantē mūsu totālo staciju augstāko kvalitāti.

Ar jauno FlexLine sēriju mēs ieviesām pastiprinātu vides aizsardzību. Jaunie FlexLine instrumenti nodrošina precizitāti un precizitāti ne tikai standarta apstākļos, bet arī ekstremālos apstākļos un visā produkta kalpošanas laikā. Visi šie aspekti veicina mūsu totālo staciju izturību.

Vēl viena svarīga mūsu FlexLine staciju iezīme ir uzticamā izmantošana. Protams, tas ir saistīts arī ar iepriekš minētajiem kvalitātes standartiem. Mūsu klienti var paļauties uz mūsu instrumentiem. Mēs labi apzināmies tos ārkārtīgi prasīgos mērīšanas un iznešanas uzdevumus, kas viņām jārisina ikdienā. Tātad uzticamībai, precizitātei un precizitātei ir jābūt augstākajā līmenī ar katru mūsu ražoto instrumentu. Papildus izturībai un uzticamībai, mērījumu un iznešanas ātrums ir ļoti svarīgs totālai stacijai. Mūsu jaunie FlexLine instrumenti ir nozares visstingrākās manuālās stacijas, lai veiktu šos uzdevumus. Ergonomiskais uzlabojums, kas ļauj lietotājiem izmantot instrumentus, ir milzīgs. Bezgalīgas smalkas piedziņas skrūves abās pusēs un ātrais taustiņš, lai sāktu mērījumus sānos, ir tikai aisberga viens gals. Iekļautā programmatūra ievērojami veicina mērījumu un iznešanas ātrumu. TS03 un TS07 ir aprīkotas ar super intuitīvu Leica FlexField lauka programmatūru. Leica TS10 ir aprīkots ar Captivate un atbalsta 3D datus un lielus datu apjomus.

Jaunajam Leica TS07 un TS10 ir integrēts 4G modems, kas nodrošina mobilo datu pieejamību. Aizvien svarīgāka kļūst spēja pārvaldīt pēdējā brīža mērījumu datus no biroja uz apvidus. Jaunajās manuālajās stacijās ir pirmā pasaulē automātiskās augstuma funkcija, lai automātiski mērītu instrumenta augstumu. Tas padara šos instrumentus unikālus un sniedz laika ietaupījumus, uzlabo precizitāti, izslēdz kļūdas un nav vajadzīgs papildu aprīkojums. Definējot instrumenta augstumu, lietotājam nav jātērē laiks ar tradicionālo mērlenti.

Kāda ir atšķirība starp trim jaunajiem FlexLine instrumentiem?

Jaunā FlexLine sērija sastāv no trim modeļiem – TS03, TS07 un TS10. Viens no galvenajiem diferencētājiem ir lauka programmatūra, kas darbojas ar instrumentiem. Leica FlexField programmatūra ir atrodama TS03 un TS07. Leica Captivate darbojas TS10.


TS03 ir sākuma līmeņa instruments ar pamata funkcijām un melnbaltu ekrānu. TS07 ir vidējā diapazona totālā stacija ar krāsainu skārienekrānu, kā arī ar iespēju pievienot opcijas, piemēram, automātiskās augstuma funkciju vai 4G režīmu.

TS10 ir augstas klases manuāla totālā stacija ar integrētu automātisko augstumu mērīšanas moduli. 4G modems ir pieejams kā opcija.
Visiem FlexLine instrumentiem ir augstākās kvalitātes dizains ar uzlabotu vides aizsardzību – IP66.

Kāpēc klientiem būtu jāapsver jaunā Leica FlexLine totālo staciju sērija?

Lai gan konkurentu instrumenta sākotnējā pirkuma cena var būt zemāka par FlexLine sērijas manuālajām totālajām stacijām, totālās stacijas kalpošanas laikā, gala lietotājam kopējās īpašuma izmaksas būs zemākas. Tas attiecas uz visiem aspektiem, kas saistīti ar totālās stacijas īpašumtiesībām un lietošanu, piemēram, ienākumi, izmantojot produktivitāti, plānotās izmaksas, piemēram, pakalpojumu izmaksas un neplānotas izmaksas dīkstāves dēļ (sliktas uzticamības dēļ) un neparedzēti remontdarbi. Turklāt klientu apkalpošanas paku (CCP) pieejamība ļauj paredzēt izmaksas visā instrumenta darbības laikā. Tas ir īpaši svarīgi, lai kontrolētu izmaksas. Ģeosistēmu instrumenti saglabā savu vērtību un nodrošina bezrūpīgu izmantošanu visā produkta kalpošanas laikā.

Jaunākās Ziņas

Leica CS30 kontrolieris

Leica CS30 kontrolieris – moderns mērniecības kontrolieru klāsta papildinājums. 7 collu saules gaismā [...]