Leica DISTO™ 3D

Leica 3D Disto ir unikāls instruments precīzu trīsdimensiju (3D) mērījumu veikšanai un projicēšanai. Šis instruments ir mērnieka robotizētā tahimetra un rokas tālmēra krustojums. 3D Disto ir piemērots situācijās, kad jāiegūst ātru un precīzu rezultātu, mērot neregulārās telpās, grūti sasniedzamās vietās, kāpņu telpās. 

 

Uzdod Jautājumu

Leica DISTO™ 3D

Plašs rīku komplekts vienā

3D Disto iekļauj attālumu, leņķu un augstumu mērīšanu, laukumu un tilpumu aprēķināšanu, veselu telpu uzmērīšanu, gājienu veidošanu, liektu virsmu mērīšanu, automātisko mērīšanu (skenēšanu), projektora funkciju sava dizaina atlikšanai, kā arī dažādus ātros rīkus augstumu un ofsetu pārnešanai. Iegūsti lielāku stabilitāti, izmantojot mērniecības statīvu.

Leica DISTO™ 3D

Automatizēta vadība

Tāpat kā robotizētajiem tahimetriem, 3D Disto horizontālās un vertikālās griešanās asis ir motorizētas.

Lai novizētu uz punktu, manuāli pārvietojiet lāzera punktu uz interesējošo vietu, izmantojot video plūsmas vadību planšetē. Pieskaroties mērķim ekrānā, instruments pats pagriezīsies, līdz lāzera punkts atradīsies krusta centrā.

Leica DISTO™ 3D

Mūsdienīga funkcionalitāte

Leica 3D Disto piedāvā ātra datu importēšanu (DXF) un izvadi (DXF, TXT, CSV, JPG) no instrumenta. Pateicoties WiFi savienojumam, kontroliera ekrānā tūlītēji var apskatīt veiktos mērījumus, pie tam, 3D skatā tie ir daudz pārskatāmāki.  Pārsūtiet savus uzmērītos datus uz datoru un strādājiet jau gatavā plānā.

Leica Disto 3D

Darba gaita ar Disto 3D

  • 1 mm precizitāte

  • Pašlīmeņošanās

  • Digitālais vizieris vieglākai tēmēšanai

  • DXF Datu eksports

  • Integrācija BIM plūsmā

  • Vienkāršs lietošanā

PrecizitāteUz 10 m - 1mm
Leņķu mērīšanaHorizontāli 360°, Vertikāli 250°
5”
Lāzertālmērs0.5 – 50 m
Slīpuma sensors± 3°
Vizieris1x, 2x, 4x, 8x
SavienojumiUSB, WLAN
Atbalstītie datu formātiDXF
DXF, JPG, CSV, TXT
Baterijas8h
Svars2.8 kg
Darbības temperatūra-10 līdz +50°C